
8,90 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
Розгалужувач води "хрест" 3/4 SLD - відмінне рішення для підключення кількох садових шлангів до одного крана. Фітинг має хрестову форму, що забезпечує зручність використання та дозволяє підключити до чотирьох шлангів одночасно. Виготовлений із міцного матеріалу, який забезпечує надійність та тривалий термін служби виробу. Розгалужувач має стандартний розмір 3/4 дюйми, що дозволяє використовувати його з більшістю садових шлангів. Цей продукт підійде як для професійного, так і домашнього використання.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Фітинг |
| Матеріал | Пластик |
| Розмір (") | 3/4 |
| Зовнішня різьба | 3/4" |
| Діаметр | 20 мм |
| Діаметр шланга, що підключається | 3/4" |
| Стан | Новий |
| Колір | Жовтогарячий |
| Робоче середовище | Вода |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип підключення | Різьба |
| Тип виробу | Хрестовина |
| Різьба | Зовнішня |