

270 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
Опис:
Алюмінієві радіатори RDA RAL виготовляються шляхом лиття під тиском з високоякісного сплаву алюмінію з кремнієм. Секції за допомогою ніпелів і прокладок з'єднуються в радіатор, який містить 10 таких секцій. Забарвлюються як поодинокі секції, так і зібраний радіатор. Універсальність таких радіаторів очевидна: в залежності від теплових втрат приміщень, Ви можете зібрати радіатор будь-якої потужності на місці. Крім того, у разі помилки з підбором, такі радіатори дозволяють скорегувати (додати або зняти секції) їх потужність на будь-якому етапі – від монтажу і експлуатації.
Алюмінієві радіатори RDA RAL відрізняються чудовим зовнішнім виглядом і впишуться в будь-який дизайн приміщень. Низька інерційність алюмінієвих радіаторів дозволяє швидко і точно відстежувати і коригувати температурний режим в приміщенні, і таким чином знизити витрати на опалення.
RDA RAL — якісні алюмінієві секційні радіатори, відлиті з первинного алюмінію. Мають класичний зовнішній вигляд і високоякісне фарбування, яка не виділяє при нагріванні шкідливих речовин для людей і тварин. При виробництві кожна секція тестується під тиском 24 бар і потім весь радіатор в зборі тестується під тиском 24 бар. Невисокий вміст води і низький вага дають малу теплову інерцію радіаторів, що дозволяє більш економно використовувати енергоресурси на потреби опалення.
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ РАДІАТОРА RODA RAL
Ціна на алюмінієві радіатори вказана за 1 секцію. Традиційно, секційні радіатори упаковані в коробки по 10 елементів. За вашим запитом ми можемо змінити кількість секцій в радіаторі (розкрутити чи скрутити радіатор) абсолютно безкоштовно. Повідомте менеджеру інтернет-магазину ВОДОСТРОЙ - Харків, потрібну кількість секцій у вашому радіаторі.
Звертаємо увагу, що секційні радіатори не стандартно комплектуються перехідниками на різьблення 1/2 і 3/4 дюйма, заглушками і кранами. При необхідності ці матеріали можна замовити додатково.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Roda |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 1.68 кг |
| Гарантійний термін | 5 міс |
| Конструкція радіатора | Секційна |
| Максимальна температура теплоносія | 120 град. |
| Максимальний робочий тиск | 24 бар |
| Об'єм води в радіаторі | 0.38 л |
| Стан | Новий |
| Спосіб підключення | Бічне |
| Теплова потужність | 180 Вт |
| Колір | Білий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 580 мм |
| Глибина | 80 мм |
| Ширина | 78 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість секцій | 10 шт |
| Матеріал радіатора | Алюміній |
| Міжосьова відстань | 500 мм |
| Тепловіддача Δt = 70 °C | 179 Вт |