
320 ₴/секція
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
Алюмінієвий радіатор Alltermo (Алтермо) Super 500/100
Під час вибору радіаторів опалення необхідно звертати увагу на тип теплоносія, з яким може працювати. Алюмінієві секційні радіатори Super 500/100 компанії Alltermo можуть працювати з усіма типами теплоносія, включно з забрудненими та з підвищеною кислотністю. Купити цю модель можна як для встановлення в автономних варіантах опалення, так і для використання в центральних системах.
Попри те, що ціна батареї опалення порівняно невисока, він має високу тепловіддачу (182 Вт/секція), якісні якісні показники та приємний зовнішній вигляд. Завдяки секційній конструкції можна замовити необхідну кількість секцій під конкретне приміщення, що сприяє підвищенню ефективності системи.
Особливості алюмінієвих радіаторів Алтермо Супер 500/100
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Алтермо |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 1.3 кг |
| Конструкція радіатора | Секційна |
| Максимальна температура теплоносія | 120 град. |
| Максимальний робочий тиск | 16 бар |
| Матеріал | Алюміній |
| Об'єм води в радіаторі | 0.31 л |
| Теплова потужність | 196 Вт |
| Колір | Білий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 578 мм |
| Глибина | 100 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал радіатора | Сталь - алюміній |
| Міжосьова відстань | 500 мм |
| Опресувальний тиск | 24 бар |