
250 ₴/секція
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
Алюмінієві радіатори Grunhelm відрізняються невеликою вагою. Так вага однієї секції - трохи більше одного кілограма. Завдяки цим якостям, алюмінієві радіатори швидко нагрівають приміщення і швидко реагують на зміну. Алюмінієві радіатори розраховані на широкий діапазон тисків (до 18 атм).
Якщо для Вас є важливим висока якість, тоді рекомендуємо вам звернути увагу на компанію Grunhelm, успішно займається виробництвом радіаторів опалення.
Компанія випускає особливу лінійку продукції, а саме алюмінієві радіатори Grunhelm. Їх виробничий процес здійснюється на сучасному та інноваційному обладнанні. Даний модельний ряд радіаторів має класичний і елегантний дизайн, який зможе прикрасити будь-який інтер'єр приміщення. Всі секційні радіатори з алюмінію відповідають міжнародним нормам і стандартам якості.
Переваги радіаторів Grunhelm:
Характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 0.9 кг |
| Конструкція радіатора | Секційна |
| Максимальна температура теплоносія | 100 град. |
| Максимальний робочий тиск | 18 бар |
| Матеріал | Алюміній |
| Теплова потужність | 190 Вт |
| Колір | Білий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 567 мм |
| Глибина | 96 мм |
| Ширина | 78 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал радіатора | Сталь - алюміній |
| Міжосьова відстань | 500 мм |
| Опресувальний тиск | 40 бар |